Anna Prays -mieszka pracuje w UK. Prowadzi Anna Prays Photo Studio w Burton on Trent. Poza fotografią studyjną i plenerową, bierze udział w licznych projektach. Jej pozytywna energia, pasja i ciężka praca sprawiły, że dziś jej grafik jest pełny. Przeczytajcie jak pięknie mówi o swojej pracy:

Czym jest dla Ciebie fotografia?

Fotografia, zaraz po rodzinie jest dla mnie najważniejsza w życiu. Traktuję ją tak szczególnie dlatego, że wyciągnęła mnie z niejednego życiowego dołka. Można powiedzieć, że jest dla mnie pewnego rodzaju medytacją i terapią u najlepszego psychologa, ponieważ daje mi dużo spokoju. To nie jest zwykłe “pstrykanie” zdjęć, to coś więcej. Podczas każdej sesji wręcz zaglądam w głąb siebie i ludzi, których fotografuję. Trzeba umieć patrzeć i słuchać, więc jest to pewnego rodzaju psychologia. Poza tym, cieszy mnie fakt tworzenia własnej rzeczywistości, że w tym wszystkim mogę wyrazić siebie. Piękne jest to, że moją energię mogę poświęcić na to co uwielbiam, przez co mogę pozostać we własnej przestrzeni. Kiedy wykonywałam inne prace zwyczajnie odczuwałam zmęczenie, a dla fotografii nie zostawało już zbyt wiele czasu i energii.

Anna Prays – live and works in UK. She runs Anna Prays Photo Studio in Burton on Trent. Besides photoshoots in studio and in the open air, she works for many projects. Her positive energy, passion and hard work is her recipe for being a successful photographer. Check out how beautiful she describes her job:

What does photography mean for you?

The most important thing in my life is my family, but just after it is photography. I treat it so special, because it helped me very often when I felt down. It can be said that for me it is a sort of meditation and therapy with the best psychologist, because it makes me calm. It is not simply “clicking” and taking photos, it is something more. You have to know how to see and listen, so it some kind of psychology. Also, the fact that I create my own reality and I can express myself. The beauty in doing this is I am able to use my energy for what I really love and also i can stay in my own space. When I was doing other jobs I used to feel tired, so there was no time and energy for photography.

Follow Anna on social media:

https://www.instagram.com/annapraysphotographer/

https://www.facebook.com/AnnaPraysPhotoStudio/?ref=br_rs

https://www.facebook.com/annapraysphotographer/

Sprawdźcie jak to wygląda w rzeczywistości:

Check out her website: https://annapraysphotostudio.com/